каталог продукції

 
 
 
(0352) 25-3986, 23-5450, 23-5420
Головна | Про фірму | Контакт | Лінки | Галерея
 
Склад і структура бетону при виробництві тротуарної плитки

Склад і структура бетону при виробництві тротуарної плитки.

Бетон - штучний камінь, отримують в результаті затвердіння суміші, що складається з в’яжучого компоненту, заповнювачів і води. Властивості складових коливаються в широких межах, тому і характеристики бетонів для тротуарної плитки досить різноманітні.

В'яжучими комонентами для приготування бетону служать гідравлічні цементи, що затвердівають як на повітрі, так і під водою. Для приготування цементних бетонів застосовують портландцемент, шлакопортландцемент, піщанистий портландцемент, глиноземистий і сульфатно-шлаковий цементи.

У залежності від міцності при стисканні цементи мають марки 300, 400, 500, 600 і 700. Для залізобетонних конструкцій рекомендується застосовувати марку цементу на 200-250 вище необхідної марки бетону.

Використання цементу того чи іншого виду залежить від, методів виготовлення виробів і передбачуваних умов експлуатації конструкцій. При виготовленні бетонів, до яких пред'являються в основному вимоги міцності, застосовують портландцемент. Для всіх гідротехнічних та підземних споруд, і також для водонепроникних або тих, що перебувають в умовах підвищеної вологості конструкцій як в'яжучий компонент рекомендується пуцолановий портландцемент.

У тих випадках, коли в короткі терміни треба отримати бетон, проектної міцності, застосовують швидкотверднучий глиноземистий цемент. У менш відповідальних спорудах і для конструкцій гарячих цехів використовують шлакопортландцемент.

Для збірних залізобетонних конструкцій, що при виготовленні не піддаються тепловій обробці, використовують високоміцні швидкотверднучі цементи, а за умови тепло-вологості обробки виробів - пуцолановий портландцемент або шлакопортландцемент. Щоб бетон був досить щільним, він повинен містити не менш 225-275 кг цементу на 1 м3 залізобетону.

 
   
          © MIBRUK. Виробник бруківки | Карта сайту    |    Розробка сайту 2day