каталог продукції

 
 
 
(0352) 25-3986, 23-5450, 23-5420
Головна | Про фірму | Контакт | Лінки | Галерея
 
Методи виготовлення бруківки

Традиційним матеріалом для покриття пішохідних зон завжди вважався асфальт, але останнім часом, завдяки набираючому обертів виробництву тротуарної бруківки, а також здешевлення обладнання для її виготовлення, остання становить асфальт серйозну конкуренцію. І це не дивно, тому що таке покриття вулиць як тротуарна бруківка має ряд незаперечних переваг, яких немає в інших дорожніх матеріалів.

Виготовлення настилу з тротуарної плитки набагато простіше в укладанні, воно не вимагає дорогої спецтехніки. Виробництво тротуарної плитки легко організувати. За рахунок різноманітності форм, що використовуються при виготовленні тротуарної плитки, можна додати оригінальності для різних вулиць, а широка колірна гамма виробництва тротуарної плитки забезпечить втілення в життя будь-яких дизайнерських рішень. За цим важливим характеристикам тротуарна бруківка просто не має собі рівних. Використовуючи її, можна провести укладання майданчиків будь-якої конфігурації та розміру.

Виготовлення тротуарної плитки відбувається з тим розрахунком, щоб вона мала більш тривалий термін служби, ніж асфальтне покриття, так як виробництво тротуарної плитки відбувається з таким розрахунком, щоб вона мала більше високим рівнем зносостійкості і морозостійкості. На її поверхні після дощу не залишиться калюж, тому що вся волога просто піде в щілини між окремими елементами укладеної тротуарної плитки. У літній же час вона нагрівається менше, ніж асфальт, і не виділяє випаровувань, завдяки екологічним матеріалами що використовуються при виготовленні тротуарної плитки.

Виробництво тротуарної плитки - це технологічний процес, що вимагає сучасного і якісного обладнання. Він включає в себе кілька етапів: підготовка бетонної суміші, приготування суміші у формі, виготовлення тротуарної плитки і, нарешті, складування готової продукції.

Існує 2 методи виробництва тротуарної плитки: вібропресування і вібролиття.

1. Вібропресування. Бетонну суміш укладають в прес-форму, розташовану на станині обладнання тротуарної плитки (вона знаходиться в безперервній вібрації). На цю суміш зверху чинить тиск пуансон (точно входить в прес-форму деталь, точно також знаходиться в постійній вібрації), процес виготовлення тротуарної плитки триває до повного ущільнення суміші. Тиск при цьому становить 30-35 атмосфер. Для отримання готового продукту піднімають пуансон та прес-форму, а на піддоні залишається готова плитка. Вібропресування є високопродуктивним способом виробництва тротуарної плитки, а вібропрес дозволяє автоматизувати велику частину роботи.


2. Вібролиття. Бетонну суміш заливають у потрібну форму, зроблену з пластику, ставлять форму на вібростіл, поверхня якого знаходиться в постійній вібрації. Коли завершується процес утрамбування суміші, форму знімають зі столу і витримують у теплому місці протягом 12 годин. Після чого виробництво тротуарної плитки закінчено. Цей метод більш тривалий і допускає набагато менше можливостей для автоматизації виробництва тротуарної плитки.

Виробництво тротуарної плитки методом вібропресування - переваги:

Акуратність і строгість форм. Так як виготовлення тротуарної плитки проходить в 1 формою, то вироби будуть абсолютно ідентичні між собою.
Таке виробництво тротуарної плитки витрачає менше цементу, так як використовується бетон з низьким водоцементним співвідношенням.
Виробництво тротуарної плитки дозволяє надати продукту шорстку поверхню, що підходить для мощення тротуарів, складів, зупинок громадського транспорту.
Тротуарна плитка, виготовлена в результаті вібропресування, більш міцна і має тривалим терміном служби.

При дотриманні умов зберігання, транспортування і виготовлення тротуарної плитки, вона має відмінну морозостійкість і тримається, без яких би то не було руйнувань, довгі роки.

 

 
   
          © MIBRUK. Виробник бруківки | Карта сайту    |    Розробка сайту 2day