каталог продукції

 
 
 
(0352) 25-3986, 23-5450, 23-5420
Головна | Про фірму | Контакт | Лінки | Галерея
 
Про фірму

    

Фірма «Мібрук» заснована в 1998 році. Понад чотирнадцять років підприємство працює в галузі виробництва тротуарної бруківки методом вібролиття. З 2000 року почали впроваджувати нову технологію виготовлення - вібропресування напівсухої бетонної суміші на німецькому обладнанні Schlosser. В 2007 році встановили потужне обладнання фірми Masa-Henke (Німеччина) з сучасним бетонним вузлом Teka 2500.
      В 2010 році плануємо задіяти ще один бетоноформувальний комплекс на основі вібропреса Zenith 844 (Німеччина). Тротуарна бруківка виготовляється на матрицях найвідоміших європейських фірм «Rampf» і «Kobra».

Продукція виготовляється з чистого гранітного щебеню, піску, цементу з додатками пластифікуючих компонентів фірми «Omnicon», «Chryso»,  «Remei», барвники фірми «Bayferrox»®, «Omnicon».
      Вся продукція нашої фірми проходить випробовування в акредитованій лабораторії  ТОВ «Домобудівник» (м. Тернопіль) і виготовлена згідно ДСТУ БВ. 2.7-145Ж2008. Основний ринок збуту продукції - західний регіон України. Наше підприємство систематично відвідують фахівці з Німеччини і Польщі. Вони навчають персонал, слідкують за виготовленням і якістю продукції впроваджують нові технології і технічні рішення.
      За свою плідну працю наша фірма неодноразово була нагороджена дипломами і грамотами регіонального та всеукраїнського рівня. Фірма «Мібрук» брала участь у конкурсі «100 кращих товарів України». В 2007 році - лауреат, а в 2009 р. переможець цього конкурсу. Завданням фірми є покращення естетичного вигляду наших вулиць, парків, скверів, дворів. Використовуючи нашу продукцію у благоустрої Ви завжди будете задоволені результатом. Колектив фірми «Мібрук» цінує кожного свого клієнта.
      Обирайте нашу продукцію!
 

 

 

 

 

      

 

 

 
   
          © MIBRUK. Виробник бруківки | Карта сайту    |    Розробка сайту 2day